PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi UPK PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Dahalia binti Dahalan Pegawai Eksekutif Tertinggi 6311 dahalia
PEJABAT PENGARAH
2 Norasikin binti Rusley Pembantu Setiausaha Pejabat 6212 norasikin
UNIT KEWANGAN
3 Fidaturosziana binti Had Penolong Akauntan 6322 fidaturosziana
4 Jamilah binti Ismail Penolong Akauntan 6329 jamilah.w
5 Nornazatulazna binti Yahya Penolong Akauntan 6324 nornazatulazna
6 Nuramalia binti Ayob Penolong Akauntan 6324 nuramalia
7 Siti Najwa binti Shafie Penolong Akauntan 6324 sitinajwa
8 Bahyah binti Abdul Rashid Pembantu Tadbir (Kew) 6326 bahyah
9 Mustafa bin Chin Pembantu Tadbir (Kew) 6326 mustafa
10 Noor Shafini binti Hasri Pembantu Tadbir (Kew) 1088 noorshafini
11 Rasmadino bin Abdul Rahman Pembantu Operasi 6225 rasmadino
UNIT PEROLEHAN
12 Noorhafiza binti Mokhtar Penolong Pegawai Tadbir 6223 hafiza.mokhtar
13 Norshilawati binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) 6224 norshilawati
14 Ros Mina binti Bahari Pembantu Tadbir (P/O) 6224 min
UNIT PERKHIDMATAN
15 Mawarni binti Khalid Penolong Pegawai Tadbir 6223 mawarni.khalid
16 Aina Najwa binti Abdan Pembantu Tadbir (P/O) 6229 ainanajwa
17 Norleiza binti Kamaruddin Pembantu Tadbir (P/O) 6227 norleiza
18 Nur Fateaha binti Fazil Pembantu Tadbir (P/O) 6229 nurfateaha
UNIT ASET DAN STOR
19 Hasharudin bin Kassim Ketua Pembantu Tadbir 6362 hasharudin
20 Nor Azila binti Zainal Pembantu Tadbir (P/O) 6362 azilazainal
21 Mohd Rizal bin Md Zahid Pembantu Makmal 6363 rizalzahid
22 Mazlida binti Abdul Razak Pembantu Operasi 6363 mazlida
23 Oszamry bin Othman @ Ismail Pembantu Operasi 6363 oszamry
UNIT PENTADBIRAN
24 Suraini binti Said Ketua Pembantu Tadbir 6226 surainisaid
25 Marsyita binti Kasim Pembantu Tadbir (P/O) 6229 marsyita
26 Mohd Syakir bin Shamsudin Pembantu Tadbir (P/O) 6227 syakir
27 Aznim Fairuz binti Halim Pembantu Operasi 6221 aznimfairuz
28 Norman bin Ahmad Pembantu Operasi 6225 normanahmad
29 Norman bin Talib Pembantu Operasi 6225 norman
30 Badrul Hisyam bin Awang Kechik Pemandu Kenderaan 6219 badrulhisyam
31 Bakri bin Mat Pemandu Kenderaan 6219 bakrimat
32 Ku Muhamad Farizan bin Ku Aziz Pemandu Kenderaan 6219 muhamadfarizan
33 Mohd Faudzi bin Senapi Pemandu Kenderaan 6219 mohdfaudzi
34 Mohmad Noor bin Othman Pemandu Kenderaan 6219 mohmadnoor
35 Wan Mangsor bin Wan Jusoh Pemandu Kenderaan 6219 wanmangsor
36 Zulkifli bin Ismail Pemandu Kenderaan 6219 zulkifliismail

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel info[at]ptss.edu.my