PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi UPPK PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Mansor bin Othman Pegawai Eksekutif Tertinggi 6311 mansor
2 Masuri binti Zulkifli Setiausaha Pejabat 6212 masuri
3 Noorhafiza binti Mokhtar Penolong Pegawai Tadbir 6227 hafiza.mokhtar
4 Saifura Hanim binti Jamaluddin Penolong Akauntan 6322 saifura
5 Jamilah binti Ismail Penolong Akauntan 6329 jamilah.w
6 Nornazatulazna binti Yahya Penolong Akauntan 6324 nornazatulazna
7 Nuramalia binti Ayob Penolong Akauntan 6324 nuramalia
8 Siti Najwa binti Shafie Penolong Akauntan 6324 sitinajwa
9 Shaidi bin Ramli Ketua Pembantu Tadbir 6226 shaidi
10 Suraini binti Said Ketua Pembantu Tadbir 6362 surainisaid
11 Aina Najwa binti Abdan Pembantu Tadbir (P/O) 6299 ainanajwa
12 Marsyita binti Kasim Pembantu Tadbir (P/O) 6299 marsyita
13 Mohd Syakir bin Shamsudin Pembantu Tadbir (P/O) 6223 syakir
14 Nor Azila binti Zainal Pembantu Tadbir (P/O) 6362 azilazainal
15 Norhani Shahnaz binti Bakar Pembantu Tadbir (P/O) 6225 norhani
16 Norleiza binti Kamaruddin Pembantu Tadbir (P/O) 6223 norleiza
17 Norshilawati binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) 6227 norshilawati
18 Ros Mina binti Bahari Pembantu Tadbir (P/O) 6224 min
19 Bahyah binti Abdul Rashid Pembantu Tadbir (Kew) 6326 bahyah
20 Mustafa bin Chin Pembantu Tadbir (Kew) 6326 mustafa
21 Noor Shafini binti Hasri Pembantu Tadbir (Kew) 1088 noorshafini
22 Mohd Rizal bin Md Zahid Pembantu Makmal 6363 rizalzahid
23 Mazlida binti Abdul Razak Pembantu Operasi 6221 mazlida
24 Mohamed Shahidzan bin Shaari Pembantu Operasi 6218 shahidzan
25 Norman bin Talib Pembantu Operasi 6363 norman
26 Nurulifzan binti Abd Hamid Pembantu Operasi 6225 nurulifzan
27 Oszamry bin Othman @ Ismail Pembantu Operasi 6363 oszamry
28 Rasmadino bin Abdul Rahman Pembantu Operasi 6225 rasmadino
29 Bakri bin Mat Pemandu Kenderaan 6219 bakrimat
30 Mohd Faudzi bin Senapi Pemandu Kenderaan 6219 mohdfaudzi
31 Mohmad Noor bin Othman Pemandu Kenderaan 6219 mohmadnoor
32 Ridwan bin Ahmad Pemandu Kenderaan 6217 ridwanahmad
33 Wan Mangsor bin Wan Jusoh Pemandu Kenderaan 6219 wanmangsor
34 Zulkifli bin Ismail Pemandu Kenderaan 6219 zulkifliismail
35 Ku Muhamad Farizan bin Ku Aziz Pemandu Kenderaan 6219 muhamadfarizan

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS