PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi UPPK PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Mansor bin Othman Pegawai Eksekutif Tertinggi 6311 mansor
2 Masuri binti Zulkifli Setiausaha Pejabat 6212 masuri
3 Noor Azira binti Abdullah Penolong Pegawai Tadbir 6312 azira
4 Noorhafiza binti Mokhtar Penolong Pegawai Tadbir 6227 hafiza.mokhtar
5 Saifura Hanim binti Jamaluddin Penolong Akauntan 6322 saifura
6 Jamilah binti Ismail Penolong Akauntan 6329 jamilah.w
7 Nornazatulazna binti Yahya Penolong Akauntan 6324 nornazatulazna
8 Nuramalia binti Ayob Penolong Akauntan 6324 nuramalia
9 Siti Najwa binti Shafie Penolong Akauntan 6324 sitinajwa
10 Shaidi bin Ramli Ketua Pembantu Tadbir 6226 shaidi
11 Hamiza binti Hamid Pembantu Tadbir (P/O) 6224 hamizahamid
12 Norleiza binti Kamaruddin Pembantu Tadbir (P/O) 6223 norleiza
13 Rusnah binti Zin Pembantu Tadbir (P/O) 6223 rusnahzin
14 Mustafa bin Chin Pembantu Tadbir (Kew) 6326 mustafa
15 Amar Fahim bin Amrin Pembantu Tadbir (P/O) 6227 amarfahim
16 Ku Shakila binti Ku Shahidan Pembantu Tadbir (P/O) 6227 kushakila
16 Marsyita binti Kasim Pembantu Tadbir (P/O) 6299 marsyita
18 Nor Azila binti Zainal Pembantu Tadbir (P/O) 6362 azilazainal
19 Norhani Shahnaz binti Bakar Pembantu Tadbir (P/O) 6225 norhani
20 Norshilawati binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) 6227 norshilawati
21 Ros Mina binti Bahari Pembantu Tadbir (P/O) 6224 min
22 Rose Izyani binti Roslee Pembantu Tadbir (P/O) 6224 rose
23 Zilawati binti Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 6223 zilawatiahmad
24 Noor Shafini binti Hasri Pembantu Tadbir (Kew) 1088 noorshafini
25 Wan Nurbaitiy binti Wan Nathruddin Pembantu Tadbir (Kew) 6326 wannurbaitiy
26 Mohd Rizal bin Md Zahid Pembantu Makmal 6227 rizalzahid
27 Mazlida binti Abdul Razak Pembantu Operasi 6221 mazlida
28 Mohamed Shahidzan bin Shaari Pembantu Operasi 6218 shahidzan
29 Norman bin Talib Pembantu Operasi 6363 norman
30 Nurulifzan binti Abd Hamid Pembantu Operasi 6225 nurulifzan
31 Bakri bin Mat Pemandu Kenderaan 6219 bakrimat
32 Mohd Faudzi bin Senapi Pemandu Kenderaan 6219 mohdfaudzi
33 Mohmad Noor bin Othman Pemandu Kenderaan 6219 mohmadnoor
34 Ridwan bin Ahmad Pemandu Kenderaan 6217 ridwanahmad
35 Wan Mangsor bin Wan Jusoh Pemandu Kenderaan 6219 wanmangsor
36 Zulkifli bin Ismail Pemandu Kenderaan 6219 zulkifliismail
37 Ku Muhamad Farizan bin Ku Aziz Pemandu Kenderaan 6219 muhamadfarizan

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS