PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPH PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Yusdi bin Ismail Ketua Jabatan 6264 yusdi
2 Wan Anuwar Affandy bin Wan Ali Ketua Program (DEV) 1509 wananuwar
3 Ahmad Firdaus bin Mohd Hanafiah Ketua Program (DHF) 1516 firdaus
4 Khatijah binti Hamzah Ketua Program (DUP) 6268 khatijah.hamzah
5 Mohd Shafiq bin Sazali Ketua Program (DHR) 6263 mohdshafiq
6 Roseline Anak Kok Ketua Program (SKH) 6261 roseline
7 Bustamam bin Bonari Pensyarah Utama 6266 bustamam
8 Dr. Yusrizal Sufardi bin Mohd Yunan Pensyarah Utama 6264 yusrizalsmy
9 Abu Hanifah bin Mohd Said Pensyarah 6263 abuhanifahms
10 Ahmad Mukhzahar bin Mardzi Pensyarah 6264 ahmadmukhzahar
11 Ahmad Zamri bin Abdul Wahid Pensyarah 6265 / 1518 zamriwahid
12 Anwar bin Abdul Rahman Pensyarah 1512 anwarar
13 Azhan bin Nawi Pensyarah 6264 azhan
14 Elena binti Anwar Pensyarah 6264 elena
15 Faizal bin Abdul Razak Pensyarah 1509 faizal
16 Faizzatul Nor Shazleen binti Ahmad Lazim Pensyarah 6263 faizzatul
17 Fakhrul Rozi bin Ahmad Pensyarah 1509 fakhrul
18 Fazly Shahril bin Norizan Pensyarah 1520 fazlyshahril
19 Hafidah binti Awadz @ Hussin Pensyarah 6269 hafidahawadz
20 Ida Rohayu binti Mohd Romli Pensyarah 6264 idarohayu
21 Dr. Intan Shafina binti Suid Pensyarah 1520 intan
22 Irda Yusila binti Yunus Pensyarah 6263 irdayusila
23 Irna Jannah binti Mohamad Pensyarah 6264 irnajannah
24 Junita binti Jalaluddin Pensyarah 1513 junita
25 Khairul Anis Najwa binti Muhamad Fauzi Pensyarah 1513 anisnajwa
26 Ku Intan Putra bin Ku Husin Pensyarah 1518 putra
27 Mohd Fardelie bin Ramli Pensyarah 1518 fardelie
28 Mohd Sharin bin Sujor Pensyarah 6264 sharin
29 Mohd Zulkifli bin Manaf Pensyarah 6263 zulkiflimanaf
30 Dr. Muhamad Saufiyudin bin Omar Pensyarah 6200 saufiyudin
31 Muhammad Adib bin Aziz Pensyarah 6264 muhadib
32 Nadhira Asyikin binti Mohadhir @ Mokhdir Pensyarah 6264 nadhiraasyikin
33 Nor Haizan bin Mehat Pensyarah 6264 norhaizan
34 Nor Haslynda binti Amat Kamisan Pensyarah 1513 norhaslynda
35 Norrasidah binti Abidin Pensyarah 1513 norrasidah
36 Norzakiah binti Mohamed Bakhari Pensyarah 6268 norzakiah
37 Norziana binti Abu Samah Pensyarah 1518 norziana
38 Nur Azmina binti Azmi Pensyarah 1513 nurazmina
39 Nur Ilyani binti Ramly Pensyarah 6264 nurilyani
40 Nurasyikin binti Mohamad Salleh Pensyarah 1513 syikin
41 Nurdilah binti Mohd Tajuddin Pensyarah 6264 nurdilah
42 Rita Nurshahrizad binti Mohd Radzi Pensyarah 1519 nurshahrizad
43 Rose Faida binti Ahmad Zabidi Pensyarah 6264 rosefaida
44 Rosmini binti Abdul Rahman Pensyarah 6263 rosmini
45 Rozilawati binti Shaari Pensyarah 6264 rozilawati
46 Sabrina binti Isnin Pensyarah 6264 sabrina
47 Saiful bin Mohamed Shuib Pensyarah 6261 saiful
48 Shufiah binti Mustapa Pensyarah 6264 shufiah
49 Siti Liyana binti Ismail Pensyarah 6264 sitiliyana
50 Siti Zauyah binti Abu Bakar Pensyarah 1520 sitizauyahab
51 Suhaibah Akmar binti Ahmat Sukeri Pensyarah 6264 suhaibahakmar
52 Suhaila binti Ishak Pensyarah 6264 suhailaishak
53 Syed Azmir bin Syed Ahmad Pensyarah 6263 syedazmir
54 Ung Ean Na Pensyarah 1520 ungeanna
55 Wan Zaida binti Jamalludin Pensyarah 1520 wanzaida
56 Zai'adlina binti Zainol Abidin Pensyarah 1509 zaiadlina
57 Zuraidah binti Hamat Pensyarah 1509 zuraidahhamat
58 Rohimi bin Ab Razak Penolong Jurutera 6263 rohimiabrazak
59 Suriyanti binti Baharum Pembantu Makmal 1517 suriyanti
60 Nurulifzan binti Abd Hamid Pembantu Operasi 6263 nurulifzan

PENAFIAN

Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman sesawang ini.

Dasar Privasi  •  Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis

Telefon : 604 988 6200

Faks : 604 988 6300

E-mel : info[at]ptss.edu.my