PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPH PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Bustamam bin Bonari Ketua Jabatan 6266 bustamam
2 Faizal bin Abdul Razak Ketua Program (DEV) 1509 faizal
3 Norzakiah binti Mohamed Bakhari Ketua Program (DUP) 6268 norzakiah
4 Mohd Azha bin Ismail Ketua Program (DHF) 1516 azha
5 Rabiatul Adawiyah binti Ismail Ketua Program (SKH) 6261 rabiatuladawiyah
6 Norlili Juwita binti Arshad Pensyarah Utama 6263 norlili
7 Abu Hanifah bin Mohd Said Pensyarah 6263 abuhanifahms
8 Ahmad Firdaus bin Mohd Hanafiah Pensyarah 6264 firdaus
9 Ahmad Mukhzahar bin Mardzi Pensyarah 6264 ahmadmukhzahar
10 Ahmad Zamri bin Abdul Wahid Pensyarah 6265 / 1518 zamriwahid
11 Anwar bin Abdul Rahman Pensyarah 1512 anwarar
12 Azhan bin Nawi Pensyarah 6264 azhan
13 Faizzatul Nor Shazleen binti Ahmad Lazim Pensyarah 6263 faizzatul
14 Fakhrul Rozi bin Ahmad Pensyarah 1509 fakhrul
15 Fazly Shahril bin Norizan Pensyarah 1520 fazlyshahril
16 Hafidah binti Awadz @ Hussin Pensyarah 6269 hafidahawadz
17 Ida Rohayu binti Mohd Romli Pensyarah 6200 idarohayu
18 Dr. Intan Shafina binti Suid Pensyarah 6200 intan
19 Irda Yusila binti Yunus Pensyarah 6264 irdayusila
20 Junaidah binti Mohd Jan Jang Pensyarah 6264 junaidahjanjang
21 Junita binti Jalaluddin Pensyarah 6200 junita
22 Khairul Anis Najwa binti Muhamad Fauzi Pensyarah 6200 anisnajwa
23 Khatijah binti Hamzah Pensyarah 6200 khatijah.hamzah
24 Mahirah binti Rafie Pensyarah 6264 mahirah
25 Mohd Fardelie bin Ramli Pensyarah 1518 fardelie
26 Mohd Shafiq bin Sazali Pensyarah 6264 mohdshafiq
27 Mohd Sharin bin Sujor Pensyarah 6264 sharin
28 Mohd Zulkifli bin Manaf Pensyarah 6263 zulkiflimanaf
29 Muhamad Saufiyudin bin Omar Pensyarah 6200 saufiyudin
30 Nas Idaleyna binti Yusof Pensyarah 6264 nasidaleyna
31 Noor Aisyah binti Arifin @ Mohd Noor Pensyarah 6200 aisyah
32 Nor Haizan bin Mehat Pensyarah 6200 norhaizan
33 Nor Haslynda binti Amat Kamisan Pensyarah 1513 norhaslynda
34 Norrasidah binti Abidin Pensyarah 6200 norrasidah
35 Norziana binti Abu Samah Pensyarah 1518 norziana
36 Nur Adlina binti Mohd Pensyarah 6261 adlina
37 Nur Azmina binti Azmi Pensyarah 6200 nurazmina
38 Nur Ilyani binti Ramly Pensyarah 6200 nurilyani
39 Nurasyikin binti Mohamad Salleh Pensyarah 6200 syikin
40 Rita Nurshahrizad binti Mohd Radzi Pensyarah 1519 nurshahrizad
41 Rose Faida binti Ahmad Zabidi Pensyarah 6200 rosefaida
42 Roseline Anak Kok Pensyarah 6200 roseline
43 Rosmini binti Abdul Rahman Pensyarah 6263 rosmini
44 Rozilawati binti Shaari Pensyarah 6264 rozilawati
45 Saiful bin Mohamed Shuib Pensyarah 6261 saiful
46 Siti Liyana binti Ismail Pensyarah 6264 sitiliyana
47 Siti Zauyah binti Abu Bakar Pensyarah 1520 sitizauyahab
48 Suhaila binti Ishak Pensyarah 1520 suhailaishak
49 Ung Ean Na Pensyarah 1520 ungeanna
50 Wan Anuwar Affandy bin Wan Ali Pensyarah 6264 wananuwar
51 Wan Zaida binti Jamalludin Pensyarah 1520 wanzaida
52 Yusdi bin Ismail Pensyarah 6264 yusdi
53 Yusrizal Sufardi bin Mohd Yunan Pensyarah 6264 yusrizalsmy
54 Zai'Adlina binti Zainol Abidin Pensyarah 1509 zaiadlina
55 Zuraidah binti Hamat Pensyarah 1509 zuraidahhamat
56 Wan Nur Athirah binti Mohamed Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) 1517 wnurathirah
57 Suriyanti binti Baharum Pembantu Makmal 1517 suriyanti

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel info[at]ptss.edu.my