PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPH PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Yusdi bin Ismail Ketua Jabatan 6264 yusdi
2 Wan Anuwar Affandy bin Wan Ali Ketua Program (DEV) 1509 wananuwar
3 Ahmad Firdaus bin Mohd Hanafiah Ketua Program (DHF) 1516 firdaus
4 Khatijah binti Hamzah Ketua Program (DUP) 6268 khatijah.hamzah
5 Irda Yusila binti Yunus Ketua Program (DHR) 6263 irdayusila
6 Roseline Anak Kok Ketua Program (SKH) 6261 roseline
7 Bustamam bin Bonari Pensyarah Utama 6266 bustamam
8 Abdul Majid bin Udin Pensyarah 6263 abdulmajid
9 Abu Hanifah bin Mohd Said Pensyarah 6263 abuhanifahms
10 Ahmad Mukhzahar bin Mardzi Pensyarah 6264 ahmadmukhzahar
11 Ahmad Zamri bin Abdul Wahid Pensyarah 6265 / 1518 zamriwahid
12 Anwar bin Abdul Rahman Pensyarah 1512 anwarar
13 Azhan bin Nawi Pensyarah 6264 azhan
14 Elena binti Anwar Pensyarah 6264 elena
15 Faizal bin Abdul Razak Pensyarah 1509 faizal
16 Faizzatul Nor Shazleen binti Ahmad Lazim Pensyarah 6263 faizzatul
17 Fakhrul Rozi bin Ahmad Pensyarah 1509 fakhrul
18 Fazly Shahril bin Norizan Pensyarah 1520 fazlyshahril
19 Hafidah binti Awadz @ Hussin Pensyarah 6269 hafidahawadz
20 Ida Rohayu binti Mohd Romli Pensyarah 6264 idarohayu
21 Dr. Intan Shafina binti Suid Pensyarah 1520 intan
22 Irna Jannah binti Mohamad Pensyarah 6264 irnajannah
23 Junaidah binti Mohd Jan Jang Pensyarah 6264 junaidahjanjang
24 Junita binti Jalaluddin Pensyarah 1513 junita
25 Khairul Anis Najwa binti Muhamad Fauzi Pensyarah 1513 anisnajwa
26 Mahirah binti Rafie Pensyarah 6264 mahirah
27 Massitah binti Kipli Pensyarah 6264 massitah
28 Mohd Fardelie bin Ramli Pensyarah 1518 fardelie
29 Mohd Shafiq bin Sazali Pensyarah 6264 mohdshafiq
30 Mohd Sharin bin Sujor Pensyarah 6264 sharin
31 Mohd Zulkifli bin Manaf Pensyarah 6263 zulkiflimanaf
32 Dr. Muhamad Saufiyudin bin Omar Pensyarah 6200 saufiyudin
33 Muhammad Adib bin Aziz Pensyarah 6264 muhadib
34 Nas Idaleyna binti Yusof Pensyarah 6264 nasidaleyna
35 Nor Haizan bin Mehat Pensyarah 6264 norhaizan
36 Nor Haslynda binti Amat Kamisan Pensyarah 1513 norhaslynda
37 Norrasidah binti Abidin Pensyarah 1513 norrasidah
38 Norzakiah binti Mohamed Bakhari Pensyarah 6268 norzakiah
39 Norziana binti Abu Samah Pensyarah 1518 norziana
40 Nur Azmina binti Azmi Pensyarah 1513 nurazmina
41 Nur Ilyani binti Ramly Pensyarah 6264 nurilyani
42 Nur Khairanie binti Ramli Pensyarah 1378 nurkhairanie
43 Nurasyikin binti Mohamad Salleh Pensyarah 1513 syikin
44 Nurdilah binti Mohd Tajuddin Pensyarah 6264 nurdilah
45 Rita Nurshahrizad binti Mohd Radzi Pensyarah 1519 nurshahrizad
46 Rose Faida binti Ahmad Zabidi Pensyarah 6264 rosefaida
47 Rosmini binti Abdul Rahman Pensyarah 6263 rosmini
48 Rozilawati binti Shaari Pensyarah 6264 rozilawati
49 Saiful bin Mohamed Shuib Pensyarah 6261 saiful
50 Siti Liyana binti Ismail Pensyarah 6264 sitiliyana
51 Siti Zauyah binti Abu Bakar Pensyarah 1520 sitizauyahab
52 Suhaila binti Ishak Pensyarah 1520 suhailaishak
53 Syed Azmir bin Syed Ahmad Pensyarah 6263 syedazmir
54 Ung Ean Na Pensyarah 1520 ungeanna
55 Wan Zaida binti Jamalludin Pensyarah 1520 wanzaida
56 Dr. Yusrizal Sufardi bin Mohd Yunan Pensyarah 6264 yusrizalsmy
57 Zai'adlina binti Zainol Abidin Pensyarah 1509 zaiadlina
58 Zuraidah binti Hamat Pensyarah 1509 zuraidahhamat
59 Wan Nur Athirah binti Mohamed Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) 1517 wnurathirah
60 Suriyanti binti Baharum Pembantu Makmal 1517 suriyanti

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel info[at]ptss.edu.my