PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPH PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Bustamam bin Bonari Ketua Jabatan 6266 bustamam
2 Faizal bin Abdul Razak Ketua Program (DEV) 1509 faizal
3 Norzakiah binti Mohamed Bakhari Ketua Program (DUP) 6268 norzakiah
4 Mohd Azha bin Ismail Ketua Program (DHF) 1516 azha
5 Rabiatul Adawiyah binti Ismail Ketua Program (SKH) 6261 rabiatuladawiyah
6 Norlili Juwita binti Arshad Pensyarah Utama 6263 norlili
7 Abu Hanifah bin Mohd Said Pensyarah 6263 abuhanifahms
8 Afi Zuladhli bin Azmi Pensyarah 1520 afizuladhli
9 Ahmad Firdaus bin Mohd Hanafiah Pensyarah 6264 firdaus
10 Ahmad Mukhzahar bin Mardzi Pensyarah 6264 ahmadmukhzahar
11 Ahmad Zamri bin Abdul Wahid Pensyarah 6265 / 1518 zamriwahid
12 Anwar bin Abdul Rahman Pensyarah 1512 anwarar
13 Azhan bin Nawi Pensyarah 6264 azhan
14 Balqis binti Ahmad Shahar Pensyarah 6263 balqisashahar
15 Faizzatul Nor Shazleen binti Ahmad Lazim Pensyarah 6263 faizzatul
16 Fakhrul Rozi bin Ahmad Pensyarah 1509 fakhrul
17 Fatin Hanisah binti Abd Hamid Pensyarah 1520 fatin
18 Fazly Shahril bin Norizan Pensyarah 1520 fazlyshahril
19 Hafidah binti Awadz @ Hussin Pensyarah 6269 hafidahawadz
20 Ida Rohayu binti Mohd Romli Pensyarah 6200 idarohayu
21 Dr. Intan Shafina binti Suid Pensyarah 6200 intan
22 Irda Yusila binti Yunus Pensyarah 6264 irdayusila
23 Junaidah binti Mohd Jan Jang Pensyarah 6264 junaidahjanjang
24 Junita binti Jalaluddin Pensyarah 6200 junita
25 Khairul Anis Najwa binti Muhamad Fauzi Pensyarah 6200 anisnajwa
26 Khatijah binti Hamzah Pensyarah 6200 khatijah.hamzah
27 Mahirah binti Rafie Pensyarah 6264 mahirah
28 Mohd Fardelie bin Ramli Pensyarah 1518 fardelie
29 Mohd Shafiq bin Sazali Pensyarah 6264 mohdshafiq
30 Mohd Sharin bin Sujor Pensyarah 6264 sharin
31 Mohd Zulkifli bin Manaf Pensyarah 6263 zulkiflimanaf
32 Muhamad Saufiyudin bin Omar Pensyarah 6200 saufiyudin
33 Nas Idaleyna binti Yusof Pensyarah 6264 nasidaleyna
34 Noor Aisyah binti Arifin @ Mohd Noor Pensyarah 6200 aisyah
35 Nor Haizan bin Mehat Pensyarah 6200 norhaizan
36 Nor Haslynda binti Amat Kamisan Pensyarah 1513 norhaslynda
37 Norrasidah binti Abidin Pensyarah 6200 norrasidah
38 Norziana binti Abu Samah Pensyarah 1518 norziana
39 Nur Adlina binti Mohd Pensyarah 6261 adlina
40 Nur Azmina binti Azmi Pensyarah 6200 nurazmina
41 Nur Ilyani binti Ramly Pensyarah 6200 nurilyani
42 Nurasyikin binti Mohamad Salleh Pensyarah 6200 syikin
43 Rita Nurshahrizad binti Mohd Radzi Pensyarah 1519 nurshahrizad
44 Rose Faida binti Ahmad Zabidi Pensyarah 6200 rosefaida
45 Roseline Anak Kok Pensyarah 6200 roseline
46 Rosmini binti Abdul Rahman Pensyarah 6263 rosmini
47 Rozilawati binti Shaari Pensyarah 1987 / 6264 rozilawati
48 Saiful bin Mohamed Shuib Pensyarah 6261 saiful
49 Siti Liyana binti Ismail Pensyarah 6264 sitiliyana
50 Siti Zauyah binti Abu Bakar Pensyarah 1520 sitizauyahab
51 Suhaila binti Ishak Pensyarah 1520 suhailaishak
52 Ung Ean Na Pensyarah 1520 ungeanna
53 Wan Anuwar Affandy bin Wan Ali Pensyarah 6264 wananuwar
54 Wan Zaida binti Jamalludin Pensyarah 1520 wanzaida
55 Yusdi bin Ismail Pensyarah 6264 yusdi
56 Yusrizal Sufardi bin Mohd Yunan Pensyarah 6264 yusrizalsmy
57 Zaharizuan bin Azhar Pensyarah 6261 zaharizuan
58 Zai'Adlina binti Zainol Abidin Pensyarah 1509 zaiadlina
59 Zuraidah binti Hamat Pensyarah 1509 zuraidahhamat
60 Suriyanti binti Baharum Pembantu Makmal 1517 suriyanti
61 Mohd Amir bin Md Noor Pembantu Tadbir (P/O) 6200 amir

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS