PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPH PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Norlili Juwita binti Arshad Ketua Jabatan 6266 norlili
2 Faizal bin Abdul Razak Ketua Program (DEV) 1509 faizal
3 Yusdi bin Ismail Ketua Program (DUP) 6268 yusdi
4 Zaharizuan bin Azhar Ketua Program (DHF) 1516 zaharizuan
5 Rabiatul Adawiyah binti Ismail Ketua Program (SKH) 6261 rabiatuladawiyah
6 Abu Hanifah bin Mohd Said Pensyarah 6263 abuhanifahms
7 Afi Zuladhli bin Azmi Pensyarah 1520 afizuladhli
8 Ahmad Firdaus bin Mohd Hanafiah Pensyarah 6264 firdaus
9 Ahmad Mukhzahar bin Mardzi Pensyarah 6264 ahmadmukhzahar
10 Ahmad Zamri bin Abdul Wahid Pensyarah 6265 / 1518 zamriwahid
11 Anwar bin Abdul Rahman Pensyarah 1512 anwarar
12 Azhan bin Nawi Pensyarah 6264 azhan
13 Balqis binti Ahmad Shahar Pensyarah 6263 balqisashahar
14 Bustamam bin Bonari Pensyarah 6263 bustamam
15 Fakhrul Rozi bin Ahmad Pensyarah 1509 fakhrul
16 Fatin Hanisah binti Abd Hamid Pensyarah 1520 fatin
17 Fazly Shahril bin Norizan Pensyarah 1520 fazlyshahril
18 Hafidah binti Awadz @ Hussin Pensyarah 6269 hafidahawadz
19 Ida Rohayu binti Mohd Romli Pensyarah 6200 idarohayu
20 Intan Shafina binti Suid Pensyarah 6200 intan
21 Irda Yusila binti Yunus Pensyarah 6264 irdayusila
22 Junaidah binti Mohd Jan Jang Pensyarah 6264 junaidahjanjang
23 Khatijah binti Hamzah Pensyarah 6200 khatijah.hamzah
24 Mahirah binti Rafie Pensyarah 6264 mahirah
25 Maswan bin Kaamin Pensyarah 6293 maswan
26 Mohd Azha bin Ismail Pensyarah 6261 azha
27 Mohd Shafiq bin Sazali Pensyarah 6264 mohdshafiq
28 Mohd Sharin bin Sujor Pensyarah 6264 sharin
29 Mohd Zulkifli bin Manaf Pensyarah 6263 zulkiflimanaf
30 Muhamad Saufiyudin bin Omar Pensyarah 6200 saufiyudin
31 Nas Idaleyna binti Yusof Pensyarah 6264 nasidaleyna
32 Noor Aisyah binti Arifin @ Mohd Noor Pensyarah 6200 aisyah
33 Nor Haizan bin Mehat Pensyarah 6200 norhaizan
34 Norrasidah binti Abidin Pensyarah 6200 norrasidah
35 Norzakiah binti Mohamed Bakhari Pensyarah 6264 norzakiah
36 Norziana binti Abu Samah Pensyarah 1518 norziana
37 Nur Adlina binti Mohd Pensyarah 6261 adlina
38 Nur Ilyani binti Ramly Pensyarah 6200 nurilyani
39 Nurasyikin binti Mohamad Salleh Pensyarah 6200 syikin
40 Nurul'ain binti Mohd Shatar Pensyarah 1519 nurulain
41 Rita Nurshahrizad binti Mohd Radzi Pensyarah 1519 nurshahrizad
42 Rose Faida binti Ahmad Zabidi Pensyarah 6200 rosefaida
43 Roseline Anak Kok Pensyarah 6200 roseline
44 Rosmini binti Abdul Rahman Pensyarah 6263 rosmini
45 Rozilawati binti Shaari Pensyarah 1987 / 6264 rozilawati
46 Saiful bin Mohamed Shuib Pensyarah 6261 saiful
47 Siti Liyana binti Ismail Pensyarah 6264 sitiliyana
48 Siti Zauyah binti Abu Bakar Pensyarah 1520 sitizauyahab
49 Suhaila binti Ishak Pensyarah 1520 suhailaishak
50 Wan Anuwar Affandy bin Wan Ali Pensyarah 6264 wananuwar
51 Yusrizal Sufardi bin Mohd Yunan Pensyarah 6264 yusrizalsmy
52 Zuraidah binti Hamat Pensyarah 1509 zuraidahhamat
53 Mohd Fardelie bin Ramli Jurubahasa Isyarat 1518 fardelie
54 Nor Haslynda binti Amat Kamisan Jurubahasa Isyarat 1513 norhaslynda
55 Suriyanti binti Baharum Pembantu Makmal 1517 suriyanti
56 Rasmadino bin Abdul Rahman Pembantu Operasi 1517 rasmadino

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS