PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPH PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Norlili Juwita binti Arshad Ketua Jabatan 6266 norlili
2 Faizal bin Abdul Razak Ketua Program (DEV) 1509 faizal
3 Yusdi bin Ismail Ketua Program (DUP) 6268 yusdi
4 Zaharizuan bin Azhar Ketua Program (DHF) 1516 zaharizuan
5 Rabiatul Adawiyah binti Ismail Ketua Program (SKH) 6261 rabiatuladawiyah
6 Abu Hanifah bin Mohd Said Pensyarah 6263 abuhanifahms
7 Afi Zuladhli bin Azmi Pensyarah 1520 afizuladhli
8 Ahmad Firdaus bin Mohd Hanafiah Pensyarah 6264 firdaus
9 Ahmad Mukhzahar bin Mardzi Pensyarah 6264 ahmadmukhzahar
10 Ahmad Zamri bin Abdul Wahid Pensyarah 6265 / 1518 zamriwahid
11 Anwar bin Abdul Rahman Pensyarah 1512 anwarar
12 Azhan bin Nawi Pensyarah 6264 azhan
13 Balqis binti Ahmad Shahar Pensyarah 6263 balqisashahar
14 Fakhrul Rozi bin Ahmad Pensyarah 1509 fakhrul
15 Fatin Hanisah binti Abd Hamid Pensyarah 1520 fatin
16 Fazly Shahril bin Norizan Pensyarah 1520 fazlyshahril
17 Hafidah binti Awadz @ Hussin Pensyarah 6269 hafidahawadz
18 Ida Rohayu binti Mohd Romli Pensyarah 6200 idarohayu
19 Intan Shafina binti Suid Pensyarah 6200 intan
20 Irda Yusila binti Yunus Pensyarah 6264 irdayusila
21 Junaidah binti Mohd Jan Jang Pensyarah 6264 junaidahjanjang
22 Khatijah binti Hamzah Pensyarah 6200 khatijah.hamzah
23 Mahirah binti Rafie Pensyarah 6264 mahirah
24 Maswan bin Kaamin Pensyarah 6293 maswan
25 Mohd Azha bin Ismail Pensyarah 6261 azha
26 Mohd Shafiq bin Sazali Pensyarah 6264 mohdshafiq
27 Mohd Sharin bin Sujor Pensyarah 6264 sharin
28 Mohd Zulkifli bin Manaf Pensyarah 6263 zulkiflimanaf
29 Muhamad Saufiyudin bin Omar Pensyarah 6200 saufiyudin
30 Nas Idaleyna binti Yusof Pensyarah 6264 nasidaleyna
31 Noor Aisyah binti Arifin @ Mohd Noor Pensyarah 6200 aisyah
32 Nor Haizan bin Mehat Pensyarah 6200 norhaizan
33 Norrasidah binti Abidin Pensyarah 6200 norrasidah
34 Norzakiah binti Mohamed Bakhari Pensyarah 6264 norzakiah
35 Norziana binti Abu Samah Pensyarah 1518 norziana
36 Nur Adlina binti Mohd Pensyarah 6261 adlina
37 Nur Ilyani binti Ramly Pensyarah 6200 nurilyani
38 Nurasyikin binti Mohamad Salleh Pensyarah 6200 syikin
39 Nurul'ain binti Mohd Shatar Pensyarah 1519 nurulain
40 Rita Nurshahrizad binti Mohd Radzi Pensyarah 1519 nurshahrizad
41 Rose Faida binti Ahmad Zabidi Pensyarah 6200 rosefaida
42 Roseline Anak Kok Pensyarah 6200 roseline
43 Rosmini binti Abdul Rahman Pensyarah 6263 rosmini
44 Rozilawati binti Shaari Pensyarah 1987 / 6264 rozilawati
45 Saiful bin Mohamed Shuib Pensyarah 6261 saiful
46 Siti Liyana binti Ismail Pensyarah 6264 sitiliyana
47 Siti Zauyah binti Abu Bakar Pensyarah 1520 sitizauyahab
48 Suhaila binti Ishak Pensyarah 1520 suhailaishak
49 Wan Anuwar Affandy bin Wan Ali Pensyarah 6264 wananuwar
50 Zuraidah binti Hamat Pensyarah 1509 zuraidahhamat
51 Mohd Fardelie bin Ramli Jurubahasa Isyarat 1518 fardelie
52 Nor Haslynda binti Amat Kamisan Jurubahasa Isyarat 1513 norhaslynda
53 Suriyanti binti Baharum Pembantu Makmal 1517 suriyanti
54 Rasmadino bin Abdul Rahman Pembantu Operasi 1517 rasmadino

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS