PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JRKV PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Mohd Jaaffar bin Salleh Ketua Jabatan 6366 jaaffar
2 Norzaida binti Bulat Ketua Program (DDS) 6367 norzaida
3 Nazirul Aiman bin Md Hassan Ketua Program (DDV) 6200 nazirul
4 Agnes Pau Pick San Pensyarah 6364 agnes
5 Ahmad Fakhruddin bin Kamaruddin Pensyarah 6365 fakhruddin
6 Amir bin Azmi Pensyarah 6364 amirazmi
7 Chitra A/P Suparmaniam Pensyarah 6200 chitra
8 Ezar Eziardy bin Zainudin Pensyarah 6368 ezar
9 Halizayanie binti Kimlin Pensyarah 6368 halizayanie
10 Izyan binti Mahmod Pensyarah 6368 izyanmahmod
11 Juniza binti Zamri Pensyarah 6364 juniza
12 Mazidah binti Mohamed Hashim Pensyarah 6365 mazidahmh
13 Mohd Fairuz bin Othman Pensyarah 6368 fairuzothman
14 Mohd Hakimi bin Raseli Pensyarah 6365 hakimi
15 Mohd Kamarul Ariffin bin Mohamad Azmi Pensyarah 6200 mkamarul
16 Mohd Khairi Asyraf bin Muhamad Zaki Pensyarah 6200 khairiasyraf
17 Mohd Rizal bin Hussain Pensyarah 6200 rizalhussain
18 Mohd Subhi bin Hamid Pensyarah 6200 mohdsubhi
19 Mohd Syakir bin Abu Bakar Pensyarah 6365 mohdsyakir
20 Mohd Tarmizi bin Ab Rahman Pensyarah 6365 mohdtarmizi
21 Nor Arinah binti Mohamed Zemudin Pensyarah 6368 norarinah
22 Nor Azlina binti Md Nor Pensyarah 6365 azlina
23 Nor Fa'alina binti Abu Hassan Pensyarah 6200 faalina
24 Nor Radhiah binti Borhan Pensyarah 6368 radhiah
25 Norsyarizaini binti Abdul Mutalib Pensyarah 6200 syarizaini
26 Nur Afifah binti Mohd Pensyarah 6364 nurafifah
27 Rafidah binti Ja'afar Pensyarah 6364 rafidahjaafar
28 Rohayu binti Zulkapli Pensyarah 6364 rohayu
29 Rosazila binti Abd Rashid Pensyarah 6368 rosazila
30 Shamzuri bin Yaakob Pensyarah 1202 shamzuri
31 Dr. Sharifah Nadiya binti Syed Yahya Pensyarah 6200 sharifahnadiya
32 Siti Izani binti Idris Pensyarah 6367 sitiizani
33 Siti Salwa binti Bahari Pensyarah 6200 sitisalwab
34 Siti Sullia binti Salleh Pensyarah 6365 sullia
35 Sitti Aisyah binti Kadir Pensyarah 6367 sittiaisyah
36 Zaihasrina binti Zahari Pensyarah 6364 zaihasrina
37 Zaitun binti Jasin Pensyarah 6395 zaitunjasin
38 Haslinda binti Zulkifli Pembantu Makmal 6367 lindazulkifli
39 Mohamad Hairi bin Othman Pembantu Operasi 6365 mohamadhairi

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS