PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JRKV PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Mohd Jaaffar bin Salleh Ketua Jabatan 6366 jaaffar
2 Norzaida binti Bulat Ketua Program (DDS) 6367 norzaida
3 Nazirul Aiman bin Md Hassan Ketua Program (DDV) 6200 nazirul
4 Ahmad Fakhruddin bin Kamaruddin Pensyarah 6365 fakhruddin
5 Amir bin Azmi Pensyarah 6364 amirazmi
6 Chitra A/P Suparmaniam Pensyarah 6200 chitra
7 Ezar Eziardy bin Zainudin Pensyarah 6368 ezar
8 Halizayanie binti Kimlin Pensyarah 6368 halizayanie
9 Izyan binti Mahmod Pensyarah 6368 izyanmahmod
10 Juniza binti Zamri Pensyarah 6364 juniza
11 Mazidah binti Mohamed Hashim Pensyarah 6365 mazidahmh
12 Mohd Fairuz bin Othman Pensyarah 6368 fairuzothman
13 Mohd Hakimi bin Raseli Pensyarah 6365 hakimi
14 Mohd Kamarul Ariffin bin Mohamad Azmi Pensyarah 6200 mkamarul
15 Mohd Khairi Asyraf bin Muhamad Zaki Pensyarah 6200 khairiasyraf
16 Mohd Rizal bin Hussain Pensyarah 6200 rizalhussain
17 Mohd Subhi bin Hamid Pensyarah 6200 mohdsubhi
18 Mohd Syakir bin Abu Bakar Pensyarah 6365 mohdsyakir
19 Mohd Tarmizi bin Ab Rahman Pensyarah 6365 mohdtarmizi
20 Nor Arinah binti Mohamed Zemudin Pensyarah 6368 norarinah
21 Nor Azlina binti Md Nor Pensyarah 6365 azlina
22 Nor Fa'alina binti Abu Hassan Pensyarah 6200 faalina
23 Nor Radhiah binti Borhan Pensyarah 6368 radhiah
24 Norsyarizaini binti Abdul Mutalib Pensyarah 6200 syarizaini
25 Nur Afifah binti Mohd Pensyarah 6364 nurafifah
26 Rafidah binti Ja'afar Pensyarah 6364 rafidahjaafar
27 Rohayu binti Zulkapli Pensyarah 6364 rohayu
28 Rosazila binti Abd Rashid Pensyarah 6368 rosazila
29 Shamzuri bin Yaakob Pensyarah 1202 shamzuri
30 Dr. Sharifah Nadiya binti Syed Yahya Pensyarah 6200 sharifahnadiya
31 Siti Izani binti Idris Pensyarah 6367 sitiizani
32 Siti Salwa binti Bahari Pensyarah 6200 sitisalwab
33 Siti Sullia binti Salleh Pensyarah 6365 sullia
34 Sitti Aisyah binti Kadir Pensyarah 6367 sittiaisyah
35 Zaihasrina binti Zahari Pensyarah 6364 zaihasrina
36 Zaitun binti Jasin Pensyarah 6395 zaitunjasin
37 Haslinda binti Zulkifli Pembantu Makmal 6367 lindazulkifli
38 Mohamad Hairi bin Othman Pembantu Operasi 6365 mohamadhairi

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS