PENGENALAN

Dalam proses pengemaskinian.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi UPK PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Dahalia binti Dahalan Pegawai Eksekutif Tertinggi 6311 dahalia
PEJABAT PENGARAH
2 Norasikin binti Rusley Pembantu Setiausaha Pejabat 6212 norasikin
PENGURUSAN PEROLEHAN
3 Noorhafiza binti Mokhtar Penolong Pegawai Tadbir 6223 hafiza.mokhtar
4 Aina Farhanim binti Mohd Azren Pembantu Tadbir (P/O) 6224 ainafarhanim
5 Ku Shakila binti Ku Shahidan Pembantu Tadbir (P/O) 6224 kushakila
PENGURUSAN PERKHIDMATAN
6 (Kosong) Penolong Pegawai Tadbir 6225 -
7 Aina Najwa binti Abdan Pembantu Tadbir (P/O) 6225 ainanajwa
8 Hamiza binti Hamid Pembantu Tadbir (P/O) 6312 hamizahamid
9 Marsyita binti Kasim Pembantu Tadbir (P/O) 6225 marsyita
10 Norleiza binti Kamaruddin Pembantu Tadbir (P/O) 6225 norleiza
11 Rohayati binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) 6312 rohayati
12 Rose Izyani binti Roslee Pembantu Tadbir (P/O) 6225 rose
13 Roselailawaty binti Ahmad Fuat Pembantu Tadbir (P/O) 6312 roselailawaty
14 Siti Nurfartini binti Mahazan Pembantu Tadbir (P/O) 6225 sitinurfartini
15 Wan Nur Athirah binti Mohamed Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) 6225 wnurathirah
16 Zilawati binti Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) 6312 zilawatiahmad
PENGURUSAN KEWANGAN
17 Fidaturosziana binti Had Penolong Akauntan 6322 fidaturosziana
18 Jamilah binti Ismail Penolong Akauntan 6329 jamilah.w
19 Nuramalia binti Ayob Penolong Akauntan 6328 nuramalia
20 Siti Najwa binti Shafie Penolong Akauntan 6324 sitinajwa
21 Syakiroh binti Mohd Rosli Penolong Akauntan 6326 syakiroh
22 Bahyah binti Abdul Rashid Pembantu Tadbir (Kew) 6326 bahyah
23 Noor Shafini binti Hasri Pembantu Tadbir (Kew) 1088 noorshafini
24 Norhalilah binti Mohd Sokri Pembantu Tadbir (Kew) 6324 norhalilah
PENGURUSAN PENTADBIRAN
25 Nor Anida binti Hassan Ketua Pembantu Tadbir 6218 noranida
26 Norshilawati binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) 6225 norshilawati
27 Mazlida binti Abdul Razak Pembantu Operasi 6221 mazlida
28 Norman bin Talib Pembantu Operasi 6225 normantalib
PENGURUSAN ASET DAN STOR
29 Hasharudin bin Kassim Ketua Pembantu Tadbir 6362 hasharudin
30 Nor Azila binti Zainal Pembantu Tadbir (P/O) 6362 azilazainal
31 Mohd Rizal bin Md Zahid Pembantu Makmal 6363 rizalzahid
32 Oszamry bin Othman @ Ismail Pembantu Operasi 6363 oszamry
PENGURUSAN KENDERAAN
33 Shajrul Nizam bin Mat Isa Penolong Jurutera 6219 shajrul
34 Badrul Hisyam bin Awang Kechik Pemandu Kenderaan 6219 badrulhisyam
35 Bakri bin Mat Pemandu Kenderaan 6219 bakrimat
36 Ku Muhamad Farizan bin Ku Aziz Pemandu Kenderaan 6219 muhamadfarizan
37 Mohamad Adib bin Abu Bakar Pemandu Kenderaan 6219 adib.abubakar
38 Mohmad Noor bin Othman Pemandu Kenderaan 6219 mohmadnoor
39 Wan Mangsor bin Wan Jusoh Pemandu Kenderaan 6219 wanmangsor
40 Zulkifli bin Ismail Pemandu Kenderaan 6219 zulkifliismail

PENAFIAN

Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman sesawang ini.

Dasar Privasi  •  Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis

Telefon : 604 988 6200

Faks : 604 988 6300

E-mel : info[at]ptss.edu.my