Jawatan Nama Sambungan
No. Telefon
Alamat E-mel
( @ptss.edu.my )
PENGURUSAN TERTINGGI
Pengarah En. Abdul Malek bin Hassan 6211 / 6213 abdul.malek
Timbalan Pengarah (Akademik) Pn. Norlili Juwita binti Arshad 6292 norlili
Timbalan Pengarah (Sokongan Akademik) En. Rosnizam bin Kamis 6222 rosnizam
Setiausaha Pejabat Pengarah Pn. Norasikin binti Rusley 6212 norasikin
BAHAGIAN AKADEMIK
Ketua Jabatan Kejuruteraan Mekanikal Ts. Ahmad Zawawi bin Zulkifli 6288 ahmadzawawi
Ketua Jabatan Kejuruteraan Elektrik En. Shaffie bin Husin 6233 shaffie
Ketua Jabatan Perdagangan Pn. Asmiza binti Osman 6255 asmiza
Ketua Jabatan Rekabentuk dan Komunikasi Visual Pn. Anis Safinaz binti Ramli 6366 anissafinaz
Ketua Jabatan Pelancongan dan Hospitaliti En. Yusdi bin Ismail 6264 yusdi
Ketua Jabatan Teknologi Maklumat dan Komunikasi Pn. Azmiah binti Aziz 6299 azmiahaziz
Ketua Jabatan Matematik, Sains dan Komputer Pn. Nor Aidawati binti Nor Khalim 6399 aidawati
Ketua Jabatan Pengajian Am Pn. Isyati binti Suparman 1653 isyati
Ketua Jabatan Sukan, Kokurikulum, Kebudayaan dan Warisan Pn. Nur Khairanie binti Ramli 1378 nurkhairanie
Ketua Unit Perhubungan dan Latihan Industri Dr. Mohd Zulfabli bin Hasan 6244 zulfabli
Ketua Unit Peperiksaan En. Mohd Khairudin bin Saidina Omar 6388 khairudin
Ketua Unit Penyelidikan, Inovasi dan Komersilan Dr. Rashdan bin Rashid 6200 rashdanrashid
Ketua Unit CISEC Dr. Muhamad Saufiyudin bin Omar 6200 saufiyudin
BAHAGIAN SOKONGAN AKADEMIK
Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar En. Mazrul Hisyam bin Mat Ali 6202 mazrul
Ketua Unit Pengurusan Psikologi Pn. Wan Kamariah binti Wan Mat 6208 kamariah
Ketua Unit Pusat Data dan Teknologi Maklumat Cik Nor Hafizah binti Khadzir 6346 norhafizah
Ketua Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan En. Muhammad Lokman Haqim bin Hussin 6333 lokmanhaqim
Ketua Unit Pusat Sumber En. Ismail bin Harun 6377 ismail
Ketua Unit Latihan dan Pendidikan Lanjutan En. Mohd Awaludin bin Mohamed Bashir 6379 awaludin
Ketua Unit Pembangunan Instruksional dan Multimedia En. Mohamad Naaim bin Md Zain 6380 mohamadnaaim
Ketua Unit Keusahawanan Pn. Nor Fa'alina binti Abu Hassan 1681 faalina
Ketua Unit Kediaman Pelajar En. Johanis bin Mohd Jamil 6356 johanis
Ketua Unit Aset dan Stor En. Hasharudin bin Kassim 6362 hasharudin
Ketua Unit Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan En. Abdul Khalid bin Juraimi 6395 abdulkhalid
Ketua Unit Pengurusan LEAN, EKSA dan SmartGreen Pn. Jamilah binti Hussain 6200 jamilah
Ketua Unit Keselamatan dan Lalulintas En. Abd Rahman bin Yaacob 1035 abdrahmanyaacob
BAHAGIAN KOMUNIKASI DAN HUBUNGAN KORPORAT
Ketua Bahagian Komunikasi dan Hubungan Korporat En. Ahmad Razif bin Abdul Rashid 1041 razif
Pegawai Perhubungan Awam Pn. Shameelawati binti Shaari 6228 shameelawati
BAHAGIAN GOVERNAN DAN KECEMERLANGAN
Ketua Bahagian Governan dan Kecemerlangan Pn. Zaiton binti Arifin 1808 zaifin
Ketua Unit Jaminan Kualiti Pn. Nor Azira binti Md Yusof 1056 norazira
Ketua Unit Centre of Technology Dr. Choong Chee Guan 6284 dr.choong
Ketua Unit Penilaian Prestasi Pn. Aniza binti Dahri 6200 aniza
Ketua Unit Perancangan Strategik Dr. Dzulkarnain bin Musa 6389 dzulkarnain
BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN
Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan Pn. Dahalia binti Dahalan 6311 dahalia
Ketua Unit Kewangan Pn. Fidaturosziana binti Had 6322 fidaturosziana
Ketua Unit Perolehan Pn. Noorhafiza binti Mokhtar 6223 hafiza.mokhtar
Ketua Unit Perkhidmatan Pn. Mawarni binti Khalid 6223 mawarni.khalid
Ketua Unit Pentadbiran Pn. Suraini binti Said 6226 surainisaid

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel info[at]ptss.edu.my