Jawatan Nama Sambungan
No. Telefon
Alamat E-mel
(@ptss.edu.my)
PENGURUSAN TERTINGGI
Pengarah En. Abdul Malek bin Hassan 6211 / 6213 abdul.malek
Timbalan Pengarah Akademik En. Nadzri bin Che Kamis 6292 nadzri
Timbalan Pengarah Sokongan Akademik En. Rosnizam bin Kamis 6222 rosnizam
Setiausaha Pejabat Pengarah Pn. Masuri binti Zulkifli 6212 masuri
BAHAGIAN AKADEMIK
Ketua Jabatan Kejuruteraan Mekanikal En. Ahmad Zawawi bin Zulkifli 6288 ahmadzawawi
Ketua Jabatan Kejuruteraan Elektrik En. Shaffie bin Husin 6233 shaffie
Ketua Jabatan Perdagangan Pn. Asmiza binti Osman 6255 asmiza
Ketua Jabatan Rekabentuk dan Komunikasi Visual Pn. Anis Safinaz binti Ramli 6366 anissafinaz
Ketua Jabatan Pelancongan dan Hospitaliti En. Bustamam bin Bonari 6266 bustamam
Ketua Jabatan Teknologi Maklumat dan Komunikasi Pn. Azmiah binti Aziz 6299 azmiahaziz
Ketua Jabatan Matematik, Sains dan Komputer Pn. Nor Aidawati binti Nor Khalim 6399 aidawati
Ketua Jabatan Pengajian Am En. Razak bin Nordin 6277 razaknordin
Ketua Jabatan Sukan, Kokurikulum, Kebudayaan dan Warisan En. Johanis bin Mohd Jamil 1378 johanis
Ketua Unit Perhubungan dan Latihan Industri En. Mohd Zulfabli bin Hasan 6244 zulfabli
Ketua Unit Peperiksaan En. Azman bin Mat Hussin 6388 azman
Ketua Unit Penyelidikan, Inovasi dan Pengkomersilan Dr. Rashdan bin Rashid 6200 rashdanrashid
Ketua Unit CISEC Pn. Amyzah binti Ahmad 6214 amyzah
BAHAGIAN SOKONGAN AKADEMIK
Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar En. Mazrul Hisyam bin Mat Ali 6202 mazrul
Ketua Unit Pengurusan Psikologi Pn. Wan Kamariah binti Wan Mat 6208 kamariah
Ketua Unit Pusat Data dan Teknologi Maklumat Cik Nor Hafizah binti Khadzir 6346 norhafizah
Ketua Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan En. Ismail Najmuddin bin Abdul Hadi 6333 ismailnajmuddin @ jkr.gov.my
Ketua Unit Pusat Sumber En. Ismail bin Harun 6377 ismail
Ketua Unit Latihan dan Pendidikan Lanjutan En. Nasrul Effendy bin Mat Nasir 6379 nasrul.effendy
Ketua Unit Pembangunan Instruksional dan Multimedia En. Mohamad Naaim bin Md Zain 6380 mohamadnaaim
Ketua Unit Keusahawanan En. Azizee bin Aziz 1681 azizee
Ketua Unit Keselamatan dan Keceriaan En. Abdul Khalid bin Juraimi 6395 abdulkhalid
BAHAGIAN KOMUNIKASI DAN HUBUNGAN KORPORAT
Ketua Bahagian Komunikasi dan Hubungan Korporat En. Ahmad Razif bin Abdul Rashid 1041 razif
Pegawai Perhubungan Awam Pn. Shameelawati binti Shaari 6228 shameelawati
BAHAGIAN GOVERNAN DAN KECEMERLANGAN
Ketua Bahagian Governan dan Kecemerlangan Pn. Zaiton binti Arifin 1808 zaifin
Ketua Unit Jaminan Kualiti Pn. Jamilah binti Ismail 1056 jamilah
Ketua Unit Centre of Technology Dr. Choong Chee Guan 6284 dr.choong
Ketua Unit Penilaian Prestasi Pn. Aniza binti Dahri 6200 aniza
Ketua Unit Perancangan Strategik Dr. Dzulkarnain bin Musa 6389 dzulkarnain
BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN
Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan En. Mansor bin Othman 6311 mansor
Ketua Unit Pentadbiran Pn. Noorhafiza binti Mokhtar 6227 hafiza.mokhtar
Ketua Unit Kewangan Pn. Saifura Hanim binti Jamaluddin 6322 saifura

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS