WWW http://jabatanpengajianamptss.blogspot.com/

PENGENALAN

Jabatan Pengajian Am Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin diurus tadbir oleh seorang Ketua Jabatan dan dibantu oleh dua orang Ketua Kursus iaitu Ketua Kursus Pendidikan Islam dan Moral dan Ketua Kursus Bahasa Inggeris. Seramai 34 orang pensyarah ditempatkan di jabatan ini. Mereka terdiri daripada Pensyarah Pendidikan Islam dan Pensyarah Bahasa Inggeris. Dengan kapasiti 34 orang tenaga pensyarah, Jabatan Pengajian Am berganding bahu memikul amanah untuk mencapai hasrat politeknik menjadikan politeknik sebagai isntitusi TVET unggul menjelang 2025. Antara usaha yang dirancangkan ialah dengan mengadakan program bagi meningkatkan penguasaan Bahasa Inggeris di kalangan pelajar serta menganjurkan program yang berkaitan dengan pembangunan sahsiah dan kerohanian di samping proses pengajaran dan pembelajaran.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPA PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Razak bin Nordin Ketua Jabatan 6277 razaknordin
2 Isyati binti Suparman Ketua Kursus Bahasa Inggeris 1652 isyati
3 Zuraiha binti Mohd Zain Ketua Kursus Pendidikan Islam dan Moral 1653 zuraiha
4 Ainul Farhaan binti Harun Pensyarah 6273 ainulfarhaan
5 Anis Nadya binti Che Ahmad Pensyarah 1657 anisnadya
6 Azirah binti Seman Pensyarah 6273 azirah
7 Azlida binti Ahmad Pensyarah Utama 6277 azlidaahmad
8 Borhannudin bin Ya Pensyarah 6272 borhannudin
9 Hamdan bin Zakaria Pensyarah 6274 hamdanzakaria
10 Hasminuddin bin Hashim Pensyarah 6272 hasminuddin
11 Hasnizam bin Hasan Pensyarah 6274 hasnizam
12 Jamilah binti Ismail Pensyarah Utama 1056 jamilah.dh
13 Marziana binti Abdullah Pensyarah 1657 marzianaabdullah
14 Mohd Amir bin Othman Pensyarah 1666 mohdamir
15 Mohd Azmiruddin bin Mohammad Pensyarah 6272 azmiruddin
16 Mohd Hanafi bin Jusoh Pensyarah 6274 mohdhanafi
17 Mohd Nazimi Zaim bin Haji Ismail Pensyarah 6272 nazimi
18 Mohd Nurul Akmal bin Mat Ariff Pensyarah 6272 mohdnurulakmal
19 Mohd Safirol bin Md Yusof Pensyarah 6272 safirol
20 Noraini binti Muhammad Pensyarah 6277 norainimuhammad
21 Norhafizah binti Mohd Ghazali Pensyarah 1656 norhafizahmg
22 Norzira binti Ahmad Pensyarah 1657 norzira
23 Nur Amalina binti Bahtiar Pensyarah 1657 amalinabahtiar
24 Nur Hartini binti Harun Pensyarah 6277 hartiniharun
25 Pisol bin Nasir Pensyarah 6275 pisol
26 Roshadah binti Abu Bakar Pensyarah 1657 roshadah
27 Rosmawati binti Razak Pensyarah 6273 rosmarazak
28 Rozalita binti Saupi Pensyarah 6274 rozalita
29 Saiffuddin bin Hasan @ Kassim Pensyarah 6272 saiffuddin
29 Siti Nurfirdaus binti Mohd Nasir Pensyarah 1657 sitinurfirdaus
30 Solhal Huda binti Sahidan Pensyarah 6273 solhalhuda
31 Suhaila binti Mustaffa Pensyarah 6273 suhailamustaffa
32 Suzana binti Ahmad Pensyarah 6200 suzanaahmad
33 Thohir bin Bahador Pensyarah 6272 thohir
34 Wan Azurin binti Ahmad Ayob Pensyarah 6273 azurin

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS