Blogspot jabatanpengajianamptss.blogspot.com

PENGENALAN

Jabatan Pengajian Am Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin diurus tadbir oleh seorang Ketua Jabatan dan dibantu oleh dua orang Ketua Kursus iaitu Ketua Kursus Pendidikan Islam dan Moral dan Ketua Kursus Bahasa Inggeris. Seramai 33 orang pensyarah ditempatkan di jabatan ini. Mereka terdiri daripada Pensyarah Pendidikan Islam dan Pensyarah Bahasa Inggeris. Dengan kapasiti 33 orang tenaga pensyarah, Jabatan Pengajian Am berganding bahu memikul amanah untuk mencapai hasrat politeknik menjadikan politeknik sebagai isntitusi TVET unggul menjelang 2025. Antara usaha yang dirancangkan ialah dengan mengadakan program bagi meningkatkan penguasaan Bahasa Inggeris di kalangan pelajar serta menganjurkan program yang berkaitan dengan pembangunan sahsiah dan kerohanian di samping proses pengajaran dan pembelajaran.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPA PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Isyati binti Suparman Ketua Jabatan 1653 isyati
2 Noraini binti Muhammad Ketua Kursus Bahasa Inggeris 6277 norainimuhammad
3 Suhaila binti Mustaffa Ketua Kursus Pendidikan Islam dan Moral 1652 suhailamustaffa
4 Azlida binti Ahmad Pensyarah Utama 6277 azlidaahmad
5 Mohd Azli bin Adnan Pensyarah Utama 1666 mohdazli
6 Razak bin Nordin Pensyarah Utama 6277 razaknordin
7 Ainul Farhaan binti Harun Pensyarah 6273 ainulfarhaan
8 Anis Nadya binti Che Ahmad Pensyarah 1657 anisnadya
9 Azirah binti Seman Pensyarah 6273 azirah
10 Borhannudin bin Ya Pensyarah 6272 borhannudin
11 Hamdan bin Zakaria Pensyarah 6274 hamdanzakaria
12 Hasnizam bin Hasan Pensyarah 6274 hasnizam
13 Mohammad Zamri bin Jusoh Pensyarah 6274 zamrijusoh
14 Mohd Amir bin Othman Pensyarah 1666 mohdamir
15 Mohd Azmiruddin bin Mohammad Pensyarah 6272 azmiruddin
16 Mohd Fadhil bin Aziz Pensyarah 6274 mfadhilaziz
17 Mohd Hanafi bin Jusoh Pensyarah 6274 mohdhanafi
18 Mohd Nazimi Zaim bin Haji Ismail Pensyarah 6272 nazimi
19 Mohd Nurul Akmal bin Mat Ariff Pensyarah 6272 mohdnurulakmal
20 Mohd Safirol bin Md Yusof Pensyarah 6272 safirol
21 Nik Intan Baizura binti Ramsa Pensyarah 6273 baizuraramsa
22 Nik Mohd Sofri bin Nik Abdul Hamid Pensyarah 6272 nikmohdsofri
23 Norhafizah binti Mohd Ghazali Pensyarah 1657 norhafizahmg
24 Norzira binti Ahmad Pensyarah 1657 norzira
25 Nur Amalina binti Bahtiar Pensyarah 1657 amalinabahtiar
26 Nur Syakirah binti Akyan Pensyarah 1657 nursyakirah
27 Pisol bin Nasir Pensyarah 6275 pisol
28 Roshadah binti Abu Bakar Pensyarah 1657 roshadah
29 Saiffuddin bin Hasan @ Kassim Pensyarah 6272 saiffuddin
30 Siti Nurfirdaus binti Mohd Nasir Pensyarah 1657 sitinurfirdaus
31 Solhal Huda binti Sahidan Pensyarah 6273 solhalhuda
32 Thohir bin Bahador Pensyarah 6272 thohir
33 Wan Azurin binti Ahmad Ayob Pensyarah 6273 azurin
34 Rose Izyani binti Roslee Pembantu Tadbir (P/O) 6200 rose

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel info[at]ptss.edu.my