WWW http://jabatanpengajianamptss.blogspot.com/

PENGENALAN

Jabatan Pengajian Am Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin diurus tadbir oleh seorang Ketua Jabatan dan dibantu oleh dua orang Ketua Kursus iaitu Ketua Kursus Pendidikan Islam dan Moral dan Ketua Kursus Bahasa Inggeris. Seramai 34 orang pensyarah ditempatkan di jabatan ini. Mereka terdiri daripada Pensyarah Pendidikan Islam dan Pensyarah Bahasa Inggeris. Dengan kapasiti 34 orang tenaga pensyarah, Jabatan Pengajian Am berganding bahu memikul amanah untuk mencapai hasrat politeknik menjadikan politeknik sebagai isntitusi TVET unggul menjelang 2025. Antara usaha yang dirancangkan ialah dengan mengadakan program bagi meningkatkan penguasaan Bahasa Inggeris di kalangan pelajar serta menganjurkan program yang berkaitan dengan pembangunan sahsiah dan kerohanian di samping proses pengajaran dan pembelajaran.

 

CARTA ORGANISASI

Carta Organisasi JPA PTSS

 

MAKLUMAT KAKITANGAN

Bil. Nama Jawatan Samb. No. Telefon
( 04 988 6200 )
E-mel
( @ptss.edu.my )
1 Razak bin Nordin Ketua Jabatan 6277 razaknordin
2 Isyati binti Suparman Ketua Kursus Bahasa Inggeris 1652 isyati
3 Zuraiha binti Mohd Zain Ketua Kursus Pendidikan Islam dan Moral 1653 zuraiha
4 Ainul Farhaan binti Harun Pensyarah 6273 ainulfarhaan
5 Anis Nadya binti Che Ahmad Pensyarah 1657 anisnadya
6 Azirah binti Seman Pensyarah 6273 azirah
7 Azlida binti Ahmad Pensyarah Utama 6277 azlidaahmad
8 Borhannudin bin Ya Pensyarah 6272 borhannudin
9 Hamdan bin Zakaria Pensyarah 6274 hamdanzakaria
10 Hasminuddin bin Hashim Pensyarah 6272 hasminuddin
11 Hasnizam bin Hasan Pensyarah 6274 hasnizam
12 Jamilah binti Ismail Pensyarah Utama 1056 jamilah.dh
13 Marziana binti Abdullah Pensyarah 1657 marzianaabdullah
14 Mohd Amir bin Othman Pensyarah 1666 mohdamir
15 Mohd Azli bin Adnan Pensyarah Utama 1666 mohdazli
16 Mohd Azmiruddin bin Mohammad Pensyarah 6272 azmiruddin
17 Mohd Hanafi bin Jusoh Pensyarah 6274 mohdhanafi
18 Mohd Nazimi Zaim bin Haji Ismail Pensyarah 6272 nazimi
19 Mohd Nurul Akmal bin Mat Ariff Pensyarah 6272 mohdnurulakmal
20 Mohd Safirol bin Md Yusof Pensyarah 6272 safirol
21 Noraini binti Muhammad Pensyarah 6277 norainimuhammad
22 Norhafizah binti Mohd Ghazali Pensyarah 1656 norhafizahmg
23 Norzira binti Ahmad Pensyarah 1657 norzira
24 Nur Amalina binti Bahtiar Pensyarah 1657 amalinabahtiar
25 Nur Hartini binti Harun Pensyarah 6277 hartiniharun
26 Pisol bin Nasir Pensyarah 6275 pisol
27 Roshadah binti Abu Bakar Pensyarah 1657 roshadah
28 Rosmawati binti Razak Pensyarah 6273 rosmarazak
29 Rozalita binti Saupi Pensyarah 6274 rozalita
30 Saiffuddin bin Hasan @ Kassim Pensyarah 6272 saiffuddin
31 Siti Nurfirdaus binti Mohd Nasir Pensyarah 1657 sitinurfirdaus
32 Solhal Huda binti Sahidan Pensyarah 6273 solhalhuda
33 Suhaila binti Mustaffa Pensyarah 6273 suhailamustaffa
34 Thohir bin Bahador Pensyarah 6272 thohir
35 Wan Azurin binti Ahmad Ayob Pensyarah 6273 azurin

PENAFIAN

Penafian Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin (PTSS) adalah tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat dari laman web ini.
Dasar Privasi Dasar Privasi
Dasar Keselamatan Dasar Keselamatan

HUBUNGI KAMI

Alamat Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
Pauh Putra, 02600 Arau, Perlis
Telefon 604 988 6200
Faks 604 988 6300
E-mel aduan[at]ptss.edu.my
info[at]ptss.edu.my
Facebook PoliteknikmalaysiaPTSS